TANI – TEŞHİS – TEDAVİ HİZMETLERİ

MERSİN HEALTH TOUR - HİZMETLERİMİZ

TANI
Yurtdışından gelecek misafirlerimizin ilk başvurusunda hekimi tarafından gönderilen ön bilgi ve belgeler danışman hekimlerimiz tarafından incelenmektedir. İnceleme sonrası ön tanı konularak eksik bilgi ve belge varsa talep edilmektedir. Gerekli durumlarda misafirimiz ve danışman hekimimiz arasında online veya telefon ile görüşmeler sağlanmaktadır. Misafirimize tedavi için tavsiyede bulunan yurtdışı hekimi ile danışman hekimimizde görüşme yapabilmektedir. Gelen tüm bilgi ve belgeler üzerinden hastanın anamnez ve öyküsü tanımlanarak kesin olmayan tanısı konulmakta ve teşhis – tedavi için davet edilmektedir.

TEŞHİS
Teşhis ve tedavi için daveti kabul ederek gelen misafirimizin hekimi tarafından muayenesi, tetkik ve tahlilleri yapılarak kişisel hastalık teşhisi yapılmaktadır. Teşhis sonrası tedavi planı hazırlanmaktadır.

TEDAVİ
Tanı ve teşhisi kesinleşen misafirimize hekimi tarafından en uygun tedavi yöntemi belirlenerek uygulamadan önce misafirimizin kabul ve onamı alınmaktadır. Tedavi süresi boyunca hekimi ve diğer personel misafirimizle yakından ilgilenerek kendisini güvende hissetmesi için azami gayreti göstermektedir. Tedavi süreci sonunda misafirimizin de kendisini iyi hissetmesi halinde taburculuk işlemi yapılarak tedavi süreci sonlandırılmaktadır. Tedavi süreci ile ilgili tüm bilgi ve belgeler misafirimiz ve kendi ülkesindeki hekimi ile ayrıntılı olarak paylaşılmaktadır.