NEDEN BİZ?

MERSİN HEALTH TOUR

MERSİN HEALTH TOUR FARKI NEDİR?

MERSİN HEALTH TOUR hekim merkezli bir çalışma anlayışına sahiptir. Türkiye’ de yabancı hastaları tedavi etmek isteyen hekimler ile yurtdışında yaşayan ve hastalarını Türkiye’ de tedavi ettirmek isteyen hekimler arasında köprü görevi görmektedir. Yapılacak tüm organizasyon ve operasyon hekim kontrolünde ve koordinasyonunda yapılmaktadır.

Yurtdışındaki hekim hastasını tedavi için göndereceği Türkiye’ deki hekim arkadaşı ile her an bağlantı halinde olup hastasının tedavi sürecinin tümünü yakinen takip edebilmektedir.Dünyanın birçok yerinde; yurt içinde ve yurt dışında bulunan ofislerimizdeki sağlık profesyonellerinin öncelikli görevi farklı coğrafyalarda bulunan hekimler ile Türkiye’ deki hekimlerin irtibatını sağlamaktır.

Uzmanlık alanı sağlık danışmanlığı olan profesyonel ve deneyimli ekibimiz, sizleri alanında profesyonel, tecrübeli hekimlere emanet etmektedir. Hasta tedavileri, Türkiye’ de hastayı tedavi edecek hekimin görev yaptığı veya anlaşmalı kurumlar içerisinden tercih edeceği herhangi bir sağlık kuruluşunda yapılabilmektedir.

BAŞLANGIÇTA

Hastalara ait tahlil ve tetkiklerin uzman hekimler tarafından incelenmesi, tedavi süreci hakkında bilgilendirme, vize alınması, otel veya apart konaklama gibi seyahat planlamasına yardımcı olunması için, 7/24 ulaşılabilecek kişiye özel bir Danışman atanmaktadır. Sürekli iletişimle, en uygun şartlarda tedavi planlamanız sağlanmaktadır.

TÜRKİYE'YE GELMENİZLE BİRLİKTE

Danışmanınız sizi havalimanında karşılayarak, konaklama tesisinize yerleşmenizi sağlayacaktır. Daha sonra sizi tedavinizi yapacak hekiminizin bulunduğu yere götürerek tedavi sürecinizi başlatacaktır. Tüm tedavi işlemlerinizi organize edecektir.

TEDAVİ SÜRECİNDE

Tedavi sürecinde gerekli tüm ihtiyaçlarınızın karşılanması için, Danışmanınız size hizmet verecektir. Talep etmeniz durumunda, 7/24 dil bilen bir sağlık görevlisi tahsis edilecektir.

TEDAVİDEN SONRA

Tedavi işlemlerinin tamamlanmasının ardından, taburculuk işlemleriniz Danışmanınız tarafından yapılacaktır. Ülkenize geri dönüş için gerekli ulaşım transfer hizmetleri verilecektir.

TEDAVİ SONRASI KONTROL SÜRECİNDE

Tedavi sonrası ülkenize geri dönüşünüz esnasında sizi tedaviye yollayan hekiminize sunulmak üzere tercih edilecek yabancı dilde hasta tedavi dosyası hazırlanarak size verilecektir. Sizi tedaviye yollayan hekim tedavinizin geriye kalan kontrol süreçlerini orada yapacağından sizin kontrol amacıyla yeniden gelmeniz gerekmeyecektir.